• Dzień Myszki Miki

• Nowa galeria Dzień Myszki Miki została dodana do albumu fotograficznego

Przedszkolaki 18 listopada odchodziły Dzień Myszki Miki. Z tej okazji przyniosły do przedszkola maskotki oraz elementy stroju z Myszką Miki. Dzieci wykonały opaski z uszami Myszki Miki, bawiły się w zabawy muzyczno - ruchowe, układały puzzle, kolorowały obrazki Myszki oraz oglądały bajki z Myszką Miki w roli głównej.

• 11 listopada

• Nowa galeria 11 listopada została dodana do albumu fotograficznego

10 listopada najmłodsza grupa przedszkolaków Niepublicznego Przedszkola w Sarbicach o godz. 11.11 odśpiewała Hymn Państwowy. Przedszkolaki poznały symbole narodowe oraz wykonały serduszka w barwach narodowych.

• Tańce nowoczesne w Sarbicach

• Nowa galeria Tańce nowoczesne w Sarbicach została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 4.11 odbyło się spotkanie muzyczne dla całej społeczności szkolnej. Artyści zaprezentowali różne figury tańców nowoczesnych oraz utwory muzyczne. Uczniowie oraz przedszkolaki uczyły się wybranych figur tańców, poznały i utrwaliły wiadomości dotyczące baletu, kompozytorów, jazzu i funky.

• Wizyta policjanta

• W dniu 29.10.2021 roku dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Sarbicach wzięły udział w spotkaniu z Policjantami Komisariatu w Dobrej. Panią st. sierż. Marleną Łukasik, Panem st. sierż. Damianem Gozdalikiem oraz maskotką policyjną Pyrkiem. Policjanci przypomnieli dzieciom, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, jak zachować się gdy spotkają na swojej drodze obcą osobę. Funkcjonariusze przypomnieli także numer alarmowy i sytuacje, w której należy z niego korzystać. Duże zainteresowanie i troszkę strach wywołało wejście maskotki policyjnej. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i z chęcią odpowiadały na zadawane przez policjantów pytania. Na zakończenie wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.