• Mikołajki

W dniu 6 grudnia do najmłodszych przedszkolaków zawitał Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami. Po wspólnym zdjęciu przedszkolaczki ozdabiały świąteczne pierniczki.

• Dzień Myszki Miki

Przedszkolaki 18 listopada odchodziły Dzień Myszki Miki. Z tej okazji przyniosły do przedszkola maskotki oraz elementy stroju z Myszką Miki. Dzieci wykonały opaski z uszami Myszki Miki, bawiły się w zabawy muzyczno-ruchowe, układały puzzle, kolorowały obrazki Myszki oraz oglądały bajki z Myszką Miki w roli głównej.

• Tańce nowoczesne w Sarbicach

W dniu 4 listopada odbyło się spotkanie muzyczne dla całej społeczności szkolnej. Artyści zaprezentowali różne figury tańców nowoczesnych oraz utwory muzyczne. Uczniowie oraz przedszkolaki uczyli się wybranych figur tanecznych, poznały i utrwaliły wiadomości, dotyczące baletu, kompozytorów, jazzu i funky.

• Wizyta policjanta

W dniu 29 października 2021 roku dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Sarbicach wzięły udział w spotkaniu z Policjantami Komisariatu w Dobrej, starszą sierżant Marleną Łukasik oraz starszym sierżantem Damianem Gozdalik, w towarzystwie Pyrka, reprezentacyjnej maskotki Wielkopolskiej Policji. Sierżanci przypomnieli dzieciom, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, jak zachować się, gdy spotkają na swojej drodze obcą osobę. Funkcjonariusze przypomnieli także numer alarmowy i sytuacje, w których należy z niego korzystać. Duże zainteresowanie z pewną dozą trwożliwości wywołało pojawienie się maskotki policyjnej. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i z ochotą odpowiadały na zadawane przez policjantów pytania. Na zakończenie zostały wykonane zdjęcia pamiątkowe.

Trwa nabór na lata szkolne 2022/2023 oraz 2023/24

Триває nабiр на 2022/2023 та 2023/24 шкільні роки